W poszukiwaniu miejsca na wakacje warto zastanowić się nad zachodnią częścią naszego kraju. Bardzo wiele do zaoferowania w zakresie wypoczynku ma Zielona Góra. Jest to duże miasto położone w zachodniej Polsce. Jest świetnie skomunikowane z resztą kraju poprzez sieć autostrad. Najważniejsze jest jednak to, że można znaleźć tam naprawdę niedrogie noclegi.

Ile kosztuje tygodniowy nocleg w Zielonej Górze?

tanie nocowanie zielona góraNajpierw trzeba zacząć od tego, że miasto to nie jest turystycznie rozchwytywane jeśli chodzi o wakacje. Do Zielonej Góry jeździ się najczęściej na weekendy i to w ciągu całego roku. Wiadomo, że wakacyjne kierunki to w większości przypadków nadmorskie kurorty. Dlatego do Zielonej Góry najlepiej opłaci się pojechać właśnie w okresie wakacyjnym. Wtedy tanie nocowanie Zielona Góra oferuje każdy pensjonat, dom wypoczynkowy czy hotel. Ale najlepsze noclegi znajdziemy zawsze na prywatnych kwaterach. W niektórych domach wynajmowane pokoje mają standard jak w najdroższych hotelach. A co do samych cen to za jedną osobę noclegi bez wyżywienia kosztują około trzydziestu złotych dziennie. A to oznacza, że tydzień wakacji na osobę wychodzi jakieś dwieście złotych. Wiadomo, że mówimy tutaj o cenach kwater prywatnych. W hotelach i pensjonatach ceny są wyższe, ale to dlatego, że koszty utrzymania takich obiektów są znacznie większe. Przed kolejnymi wakacjami warto się zastanowić nad spędzeniem ich niedaleko naszej zachodniej granicy.

Każdemu można polecić spędzenie wakacji w bardzo atrakcyjnej turystycznie miejscowości, jaką jest Zielona Góra. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. W wakacje na uwagę zasługują przede wszystkim tanie noclegi w tym mieście. Można wybierać pośród ofert miejsc w hotelach, pensjonatach czy na prywatnych kwaterach. Każdy urlopowicz znajdzie tu coś dla siebie.