Jestem zawodowym kierowcą, kiedyś jeździłem na tirach za granicą. Ale po tym jak urodziła mi się córka postanowiłem zmienić pracę na etat w kraju. Nie wyobrażałem sobie nie móc widzieć jak córka stawia pierwsze kroki, czy mówi pierwsze słowa. W tamtym momencie od pieniędzy ważniejsza była dla mnie rodzina i tak zostało do dziś.

Polecam poznańską firmę oklejającą samochody

oklejanie aut PoznańPoczątkowo poszedłem do pracy na taśmę produkcyjną. Było to zupełnie coś innego niż to, co robiłem od lat. Ale nie mogłem wybrzydzać, skoro chciałem być na miejscu przy żonie i córce musiałem zacisnąć zęby i robić to co niekoniecznie lubiłem. Wszystko zmieniło się w dniu, kiedy szwagier zaproponował mi, byśmy założyli prywatną spółkę zajmująca się transportem ludzi. Chodziło o dowożenie na lotniska, czy w inne miejsca w Polsce. Szwagier zajął się znalezieniem odpowiedniego auta, a ja miałem ogarnąć sprawy dodatkowe. Jednym z obowiązków było znalezienie firmy, dla której nie jest problemem oklejanie aut Poznań to miasto w którym mieszkamy, więc musiała być w tym mieście. Namiary na firmę wziąłem od kumpla, który miał pizzerię i samochody miał całe w reklamach. Jakość wykonania mi się bardzo podobała, wybór padł właśnie na tę firmę. Na miejscu okazało się, że jako znajomy ich klienta będziemy mieć rabat.

Fajna sprawa, kiedy na początku rozmowy od razu ktoś opuszcza nam cenę. Jak tylko szwagier przywiózł nasze auto podjechaliśmy do punktu gdzie się naszym samochodem profesjonalnie zajęli. Jako, że był to nowy interes, to nawet logo pomogli nam pracownicy punktu zaprojektować. Po dokładnym wymierzeniu, chwilę później naklejki były już wydrukowane i gotowe do przyklejania. Tak naprawdę byliśmy im ogromnie wdzięczni, bo wykonali kawał dobrej, solidnej roboty.