Lubię kiedy ludzie dbają o środowisko. Uważam, że to bardzo dużo znaczy dla nas wszystkich. Ja staram się nie używać reklamówek foliowych, zakręcam wodę myjąc zęby, segreguję śmieci i robię inne drobne rzeczy czy czynności, które mnie dużo nie kosztują a uważam, ze takimi czynnościami dbamy o nasze środowisko w którym mieszkamy. Pracuję w firmie, dla której dobro środowiska jest bardzo ważne.

Korzystanie z papierowych toreb jest modne

producent toreb papierowych warszawaProdukujemy torby papierowe, które mogą być wykorzystywane w trakcie zakupów. Sprzedajemy je do wielu sklepów mniejszych i większych. Klienci coraz chętniej z nich korzystają nie tylko za granicą ale także w naszym kraju. Jako producent toreb papierowych warszawa zależy nam żeby jak najwięcej klientów pozyskać i przekonać ich że korzystanie z toreb papierowych jest wygodne. Nasze torby są bardzo wytrzymałe. Produkujemy torby papierowe w różnych rozmiarach. Mamy w sprzedaży torby mniejsze na drobne rzeczy i większe w których można pomieścić całkiem spore zakupy. Nasze torby są szare ale także produkujemy torby papierowe w kolorze, z różnymi nadrukami wszystko zależy od potrzeb i zamówień naszych klientów. W firmie tej pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Biorę udział w różnych targach, na których reklamujemy ze współpracownikami nasze towary. Od kilku dobrych lat sprzedajemy je z powodzeniem za granicą ale nasi klienci z kraju coraz chętniej składają zamówienia na spore ilości.

Jestem odpowiedzialna za poszukiwania nowych kontrahentów i klientów. Lubię moją pracę bo jestem wygadana a w niej mogę poznawać nowe osoby i rozwijać się. Staramy aby nasze produkty wyglądały atrakcyjnie i modnie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Chcielibyśmy żeby coraz więcej osób korzystało z naszych produktów.