Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć zarabiać na myjni bezdotykowej. Najważniejsze jest, aby znaleźć odpowiednie miejsce na tego typu usługę. Nie może to być zbyt daleko, ale też nie może być np. w ścisłym centrum. W obu wypadkach raczej nikt nie przyjedzie, aby umyć swoje auto.

Najlepsze miejsce dla myjni bezdotykowych

myjnia bezdotykowa cena zakupuJeśli już zdecydowaliśmy, że chcemy prowadzić taki biznes, wato zastanowić się nad miejscem jego prowadzenia. Ścisłe centrum miast jest najczęściej odwiedzane, ale przez ludzi na nogach. Samochodem raczej nikt do rynku nie jedzie (ponieważ często po prostu jest zakaz – nie wolno). Więc takie miejsce odpada. Także odległe peryferia mogą sprawić, że długo nie będziemy mieli klientów, a przecież trzeba zarabiać szczególnie wtedy, jeśli wydaliśmy na naszą myjnię ostatnie oszczędności, lub wzięliśmy na nią kredyt. Konkretna myjnia bezdotykowa cena zakupu takiej myjni może być różna. Wszystko zależy od tego, jak duża będzie ta myjnia, oraz jakie usługi będzie proponować swoim klientom. Do tego trzeba oczywiście doliczyć kwotę wynajmu terenu i tu najlepszym miejscem na postawienie myjni bezdotykowej, może być długoterminowa umowa z właścicielami np. galerii handlowych. Ilość klientów na pewno będzie duża. Poza tym spokojnie korzystają oni z parkingu, więc nie będą się bać, że nie znajdą miejsca na swój samochód. Najczęściej parkingi przy galeriach handlowych są ogromne i to daje duże możliwości dla przedsiębiorców. Muszą jedynie uzyskać zgodę właścicieli.

Bezdotykowe myjnie to nowoczesne maszyny (roboty myjące), które praktyczne wszystko robią same. Kierowca nic tutaj nie ma do roboty, poza oczywiście wjechaniem samochodem do odpowiedniego pomieszczenia i zabezpieczeniem go przed ewentualnym zalaniem (należy zamknąć wszystkie szyby).