Zbliżają się moje trzydzieste urodziny. Choć nie przywiązuje dużej wagi do liczb mój mąż zapowiedział, że szykuje dla mnie coś wyjątkowego. Kazał zaplanować kilka dni wolnych w pracy, gdyż ma zamiar zabrać mnie w wyjątkowe miejsce.

Zwrotna walizka z kółkami

walizki na 4 kółkachMój mąż jest bardzo tajemniczym człowiekiem i umie trzymać wiele przygotowań w tajemnicy. Jednak im bliżej było do moich urodzin tym więcej szczegółów musiał mi zdradzać. Poprosił mnie o to bym wybrała kilka dni wolnych w pracy i wybrała się z nim na zakupy. Mieliśmy zakupić kilka niezbędnych akcesoriów. Ciężko mi było wybierać rzeczy, gdyż nie wiedziałam co tak naprawdę wymyślił mój mąż. Cały czas zdecydowanie upierał się, że nie może mi powiedzieć. Byliśmy już w kilku sklepach po czym zdecydował, że będą potrzebne nam walizki. Poszliśmy do sklepu i zaczęłam rozglądać się za średniej wielkości walizką. Gdy pokazywałam mężowi jaka mi się podoba przecząco kręcił głową i mówił, że potrzeba mi walizki na 4 kółkach, która by dużo pomieściła i łatwo się prowadziła. Walizka posiadająca tyle kółek była łatwa w prowadzeniu, nie przewracała się oraz była stabilna. Kółka były zwrotne dzięki czemu szybko i bezproblemowo można było zmieniać kierunek jazdy. Każdy z nas wie jak bardzo kłopotliwe potrafi być manewrowanie z walizką między tłumem ludzi czy pokonywanie różnego rodzaju przeszkód. Oprócz tego kółka wykonane były z materiału który nie hałasował w czasie prowadzenia walizki. Plastikowe kółka nie dość, że są bardzo hałaśliwe to jeszcze są bardzo awaryjne. Lubią pęknąć lub zupełnie się odłamać. Wtedy podróżowanie z walizką staje się naprawę bardzo dużym wyzwaniem i niezmiernie irytuje.

Wybrałam sobie piękną i elegancką walizkę. Nie dość że była pakowna to jeszcze bardzo łatwo można było ją prowadzić. Po zakupie w sklepie sama nie wierzyłam jak poręczna i łatwa w prowadzeniu może być walizka. Dzięki czterem kółkom nawet duże walizki prowadziły się lekko i były bardzo zwrotne.