Marzył mi się własny sklep z kawą sprowadzaną z różnych zakątków świata. Nie miałam za bardzo pomysłu jak to zorganizować, gdyż wynajęcie lokalu w atrakcyjnej części miasto kosztowało jak na moje możliwości zdecydowanie za dużo. Z marzeń jednak nie zamierzałam rezygnować.

Kontener handlowy wynajęty w dobrej cenie

małe kontenery handloweKiedy spotkałam się z dawno nie widzianym kolegą, to podzieliłam się z nim swoim pomysłem. Bardzo mu się on spodobał, jednak od razu wyjaśniłam, że póki co nici z planów, bo nie stać mnie na żaden lokal. Kolega przyglądał mi się uważnie po czym powiedział, że znalazł dla mnie idealne rozwiązanie. Jego przyjaciel wynajmował małe kontenery handlowe, które były dostępne w dość przystępnych cenach. Kontener taki idealnie nadawałby się na mój sklepik z kawą. Pomysł od razu mi przypadł do gustu i poprosiłam, żeby kolega umówił mnie z tym swoim przyjacielem. Chciałam poznać warunki wynajmu takiego kontenera handlowego. Otworzyła się przede mną szansa, której nie zamierzałam zmarnować. Na spotkanie umówiona zostałam już na piątek. Byłam bardzo podekscytowana i nie mogłam się doczekać. Kiedy pojechałam na miejsce do firmy tego człowieka, to na placu stały kontenery handlowe, które przeznaczone były na wynajem. Wyglądały bardzo estetycznie i zapragnęłam w takim właśnie pomieszczeniu prowadzić swój mały sklepik z kawą. Kontener handlowy posiadał wszystko, czego potrzebowałam. Z właścicielem tych kontenerów dogadałam się od razu i podjęliśmy współpracę.

Udało mi się zrealizować swoje marzenie i byłam bardzo szczęśliwa. Do mojego sklepiku zaglądali ludzie, którzy mieli ochotę kupić kawę, której jeszcze nigdy nie mieli okazji pić. Oferowałam kawy w różnych przedziałach cenowych, żeby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego.