Od zawsze lubiłam ładne dodatki. Zarówno te do ubioru jak i do domu. W moim domu jest pełno poduszek dekoracyjnych, obrazów, zdjęć. Również w kuchni nie lubię jak jest nudno. Oryginalna zastawa czy eleganckie sztućce, to jest to, co mnie wyróżnia. Jako że dostaliśmy zaproszenie na ślub koleżanki z pracy, to chciałam podarować jej coś, z czym od razu mnie skojarzy. Mój wybór padł na przepiękną porcelanę.

Prezent ślubny w postaci eleganckiej porcelany Karolina

elegancka porcelana karolinaDużo osób w dzisiejszych czasach daje kopertę jako prezent ślubny. Nie lubię być tradycjonalistką, więc zawsze daję jakiś specjalny prezent. Tym razem pomyślałam, że idealnym rozwiązaniem będzie elegancka porcelana Karolina. Z produktami tej firmy znałam się od lat, ponieważ pochodziłam z miasta gdzie tę porcelanę wytwarzają. Znajoma dokładnie wiedziała skąd pochodzę i często rozmawiałyśmy o ich produktach, stąd ten pomysł. Kolejnym argumentem przekonującym mnie, że dobry prezent wybrałam, jest fakt, że dopiero co niedawno wprowadzili się ze swoim przyszłym mężem do nowego mieszkania. Kilkakrotnie w pracy mówiła, że nie ma porządnej zastawy, że każdy kubek i talerz jest inny i że nawet nie ma jak teściów ugościć. Kolekcje jakie prezentuje zakład Karolina uważam, że jest ponadczasowy i jest świetną inwestycją. Sama w swoim domu mam kilka kompletów od nich i od lat mi się bardzo dobrze sprawdzają.

Po zapoznaniu się z obecną ofertą, byłam miło zaskoczona, że jest tak duży wybór kolekcji, a także kształtów. Z pomocą męża wybraliśmy najbardziej neutralną, a zaraz najbardziej elegancką kolekcję. W skład zestawu, który skompletowaliśmy, była zastawa obiadowa oraz komplet kubeczków. Dodatkowo moją uwagę przykuła kolekcja dziecięca, którą dodatkowo domówiłam dla moich wnuków.