Ja to jednak rzadko stosowałam kosmetyki kolorowe, ponieważ szkoda było mi cery, którą miałam dość ładną. Stosowałam tylko kremy, które miałam sprawdzone i nie zmieniałam ich przez lata. Za namową przyjaciółki jednak zdecydowałam się na coś innego.

Wybór najlepszego olejku w sklepie

olejek różanyJoanna od dawna stosowała olejek różany i tylko dlatego zaczęła mnie namawiać do zakupu takiego produktu. Wyjaśniła mi, że doskonale nawilża i ma właściwości przeciwzmarszczkowe co mnie zainteresowało. Byłam już w takim wieku, gdzie niestety zmarszczki były widoczne w niektórych miejscach. Pojechałam do swojej ulubionej drogerii, by wybrać tam jakiś fajny olejek różany z pomocą sprzedawczyni. Pracowała tam bardzo sympatyczna dziewczyna, z którą lubiłam rozmawiać i wiele razy dobrze mi doradziła. Kiedy weszłam do drogerii to bardzo ucieszyła się na mój widok. Od razu wyjaśniłam, że przyszłam po olejek, którego nigdy nie stosowałam i potrzebna była mi jej pomoc. Akurat w sklepie mieli dostawę nowych produktów i były tam też takie olejki. Sprzedawczyni pokazała mi dwa różne, które w jej ocenie były godne uwagi. Nigdy nie stosowałam takiego specyfiku i nie bardzo wiedziałam, na który się zdecydować. Ostatecznie wybrałam jeden z nich i wróciłam do domu. Od razu oczywiście zastosowałam swój nowy kosmetyk i byłam zaskoczona. Doskonale się wchłaniał i był przyjemny w zapachu. To było pierwsze moje wrażenie a najbardziej czekałam na efekty po dłuższym stosowaniu. Po miesiącu efekty były już widoczne.

Podziękowałam przyjaciółce za polecenie tego olejku, ponieważ rzeczywiście okazał się doskonały. Zaczęłam go stosować regularnie i widziałam efekty, które bardzo mi się podobały. Na pewno już nigdy nie zrezygnuję z jego stosowania, bo zdecydowanie mi służy.