Na polskim rynku istnieje coraz więcej firm, które na co dzień zajmują się przeprowadzkami i transportem mebli. Firmy świadczą swoje usługi na terenie konkretnego województwa, ale zdarza się, że przyjmują zlecenia nietypowe np. na długi transport. Z oferty transportu mebli mogą skorzystać zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje państwowe.

Firmy transportowe oferujące profesjonalny przewóz mebli

transport mebli gdyniaKażda taka firma posiada odpowiednie zaplecze – chodzi tutaj przede wszystkim o bogatą flotę samochodową, która pozwala na przewiezienie mebli o różnych rozmiarach. Wykonanie nawet nietypowych zleceń nie stanowi żadnego problemu dla takiej firmy transportowej. Z roku na rok rośnie zapotrzebowanie na usługi transportowe i przeprowadzkowe. Firmy przeprowadzają nie tylko domy i mieszkania, ale również biura. Taki transport mebli gdynia to idealne rozwiązanie – nie każdy ma przecież dostęp do znajomych, którzy posiadają samochód mogący przewozić meble. Poza tym pracownicy firmy transportowej zajmą się nie tylko przewozem mebli, ale również ich zniesieniem, załadowaniem i rozładowaniem na miejscu (także wniesieniem do pomieszczeń na życzenie klienta). W czasie transport meble są odpowiednio zabezpieczone. Firmy oferują przewóz nie tylko mebli, ale również sprzętu elektronicznego, dużych instrumentów (pianina, fortepiany). Przewożone są nawet antyki! Na życzenie klienta rzeczy mogą pozostać przez jakiś czas w magazynie firmy.

Niektóre firmy zajmują się także montażem mebli albo utylizacją starych przedmiotów. Dzięki usługom takich firm przeprowadzka przebiega sprawnie i bez żadnych dodatkowych niespodzianek. Meble zostaną przewiezione w idealnym stanie. Do realizacji zleceń wykorzystywane są takie materiały jak folia stretch, folia bąbelkowa, kartony różnej wielkości, taśmy klejące i inne.