W naszej firmie coraz więcej osób rezygnowało z niezdrowego i tłustego jedzenia i zapanowała moda na zdrową żywność. Ja sam zresztą zacząłem się zdrowo odżywać i od razu zauważyłem u siebie poprawę nie tylko jeżeli chodziło o moją wagę. Nawet samopoczucie miałem lepsze.

Dietetyczne potrawy na imprezie

szczecin - catering dietetyczny na imprezyJako pracownik marketingu w naszej firmie odpowiadałem za różne atrakcje, które były oferowane dla naszych pracowników. Szefostwo zdecydowało, że czas na imprezę integracyjną co mnie bardzo ucieszyło. Wszystkie nasze imprezy były bardzo udane i każdy świetnie się na nich bawił. Miałem zająć się cateringiem co bardzo mi odpowiadało. Firma o nazwie szczecin – catering dietetyczny na imprezy była przez nas sprawdzona, ponieważ cały czas zamawialiśmy u nich jedzenie dla siebie i wiedziałem, że warto ich zaangażować. Dodatkowo obsługiwali również duże imprezy i wszystko było jasne. Chłopak od zamówień doskonale mnie znał, gdyż zawsze to ja dzwoniłem do tej firmy składając zamówienie w imieniu pracowników. Kiedy zapytałem go o ofertę to od razu mi powiedział, że specjalnie dla nas przygotował rabat, dzięki któremu zapłacimy mniej. W sumie, to nasza firma była stałym klientem i ten gest uznałem za słuszny. Kiedy powiedziałem ludziom w firmie, że na imprezie będzie catering dietetyczny to wszyscy się ucieszyli. Już każdy wiedział, że czeka nas nie tylko dobra zabawa, ale również bardzo smaczne jedzenie. Oferta, którą przysłała mi ta firma była wyjątkowo atrakcyjna i od razu podjęliśmy współpracę.

Szef to znowu pochwalił mnie za zorganizowanie kolejnej udanej imprezy. Ja to kochałem swoją pracę i sprawdzałem się w każdej sytuacji. Co tu mówić, po prostu byłem właściwą osobą na tym stanowisku co zresztą wszyscy w firmie potwierdzali.