Kupiliśmy z mężem mieszkanie w nowym bloku na pięknym osiedlu. Dostaliśmy od dewelopera klucze i w końcu mogliśmy wejść do mieszkania i zastanowić się jak chcemy je urządzić. Mieliśmy sporo pomysłów ale nie wiedzieliśmy czy wszystkie uda nam się zrealizować ze względu na środki finansowe.

Zdecydowaliśmy się na piękne meble kuchenne

szczecin meble kuchenne na wymiarPostanowiliśmy poszukać dobrych fachowców do łazienki i do kuchni bo to jest podstawa w domu. Siostra poleciła mi firmę, która przygotowuje piękne i w przystępnej cenie meble kuchenne na wymiar. zadzwoniłam do fachowca i okazało się, że pomiar i wycena jest darmowa. Umówiłam się na spotkanie i fachowiec doradził nam jak można by zagospodarować kuchnię aby była ona funkcjonalna. Nasza kuchnia była dosyć mała więc zależało nam na szafkach do samego sufitu. Musimy pomieścić sporo rzeczy. Naczynia, garnki i kubki zajmują sporo miejsca a jeszcze mamy pełno sprzętów kuchennych, które także musimy gdzieś schować. Byłam Bardzo zadowolona ze spotkania. Pan, który dokonywał pomiaru miał świetne pomysły. Doradził mi gdzie powinny stać szafki z szufladami i półkami. Już wiem wstępnie jak będzie wyglądać nasza kuchnia. Musimy poczekać z mężem na dokładną wycenę i wówczas dowiemy się jaki będzie czas oczekiwania na meble. Szczecin meble kuchenne na wymiar są strzałem w dziesiątkę. Meble na wymiar są bardziej funkcjonalne i można w nich więcej pomieścić. Wycena okazała się bardzo korzystna. Postanowiliśmy zdecydować się na zamówienie mebli w firmie, z której fachowiec przygotował dla nas projekt.

Musimy poczekać około dwóch tygodni na przygotowanie dla nas mebli. Stolarz będzie wykonywał je z najlepszych materiałów. Zależało nam żeby meble były porządnie wykonane i długo nam służyły. Jesteśmy bardzo ciekawi jaki efekt końcowy uda nam się uzyskać.