Nie lubiłam chodzić na zakupy, ponieważ trudno było znaleźć ubranie, które idealnie by na mnie pasowało. Z bielizną resztą było tak samo. Zakupy tego typu więc ograniczałam do minimum. Kiedy poznałam Olgę, to wszystko się zmieniło i w końcu mogłam spokojnie kupować co chciałam.

Kupienie biustonoszy w dużym rozmiarze 

biustonosze duże rozmiaryOlga była mojej postury a mimo to zawsze była elegancko i modnie ubrania. Zapytałam ją wprost gdzie robi zakupy, ponieważ w okolicy nie znalazłam żadnego sklepu, który oferowałby odzież czy bieliznę w moim rozmiarze. Olga poleciła mi sklep online, w którym dostępna była odzież oraz modne biustonosze duże rozmiary tam były dostępne bez problemu, dlatego poleciła mi zrobić tam zakupy. Z ciuchami się wstrzymałam póki co, ponieważ biustonosze były mi bardziej potrzebne. Miałam tylko jeden biustonosz w miarę dobry, który nosiłam na okrągło. Zalogowałam się do sklepu i od razu weszłam w zakładkę z biustonoszami o dużych rozmiarach. W moim rozmiarze było ich całe mnóstwo a wzory były tak piękne, że nie wiedziałam na co się zdecydować. Doszłam więc do wniosku, że kupię sobie zapas biustonoszy. Ceny były przyzwoite a ja i tak musiałam kupić więcej bielizny. Zamówiłam sobie osiem biustonoszy i wybrałam każdy inny. Postawiłam na te sportowe i eleganckie, żeby mieć do sukienki. Wszystkie były w różnych kolorach. Po dwóch dniach odebrałam zamówienie i od razu przymierzyłam biustonosze. Wszystkie pasowały idealnie i na dodatek były nieziemsko wygodne.

Oldze podziękowałam za namiary na sklep online, w którym robiłam często zakupy. Zdecydowałam się również kupić sukienkę i dobrze, że podjęłam taką decyzję, ponieważ wyglądałam w niej szałowo. Zrobiłam dobre wrażenie na wszystkich koleżankach w pracy. Byłam z tego zadowolona.