Skończyłam studia i od roku pracuję w dobrej firmie. Zajmuje się projektowaniem wnętrz u klientów biznesowych i nie tylko. Przygotowuję projekty mieszkań, domów a także firm. Najbardziej lubię pracować z klientami biznesowymi. Mogę wówczas bardziej poszaleć w zależności jaką branżę obsługuję. 

Jestem architektem wnętrz

architekt wnętrz WrocławOstatnio miałam przyjemność współpracować z klientem, który zbudował jakiś czas temu hotel nad morzem. Klient zaproponował mi nocleg w tym hotelu. Hotel znajdował się w pięknej okolicy. Bardzo blisko było do morza. Właściciel postanowił zatrudnić mnie żebym unowocześniła wnętrze pokoi w hotelu. Zależało mu żeby hotel był bardziej nowoczesny i przyciągał do siebie więcej klientów. Jako architekt wnętrz Wrocław miałam sporo pomysłów na to miejsce. Hotel bardzo mi się spodobał. Szczególnie jego położenie. Wiedziałam, że sporo osób będzie doceniało fakt bliskiej lokalizacji do morza. Z niektórych pokoi można było nawet morze obserwować. Przygotowałam dla właściciela kilka pomysłów. On na spokojnie się ze wszystkimi przygotowanymi przeze mnie projektami mógł się zapoznać. Wybrał kilkanaście rzeczy, które najbardziej musie spodobały. Nasza współpraca była wyjątkowo udana. Na czas remontu mogłam mieszkać w hotelu żeby wszystkiego osobiście pilnować. Na bieżąco wprowadzałam zmiany jeśli była taka potrzeba. Hotel w krótkim czasie został unowocześniony. Udało nam się to uzyskać przy niskich kosztach, które właściciel musiał ponieść. Byłam bardzo zachwycona swoją pracą.

Dzięki takim kontaktom już wiem gdzie będę spędzać swoje wakacje. Hotel i właściciel zrobił na mnie ogromne wrażenie i na pewno z chęcią jak tylko będę miała wolny czas będę tam wracać. Właściciel co jakiś czas zdaje mi relacje, że ma sporo gości i na pewno zawdzięcza to mojej pracy.