Mój ośrodek był bardzo duży i chętnie odwiedzany. Goście do dyspozycji mieli duży park, w którym były wygodne ławki, stoliki. Było nawet wyznaczone miejsce na grilla i goście tam chętnie spędzali czas. W parku było dużo drzew, dzięki temu był tam cień, którego w upał każdy poszukiwał.

Park w ośrodku z odpowiednio pielęgnowanymi drzewami

pielęgnacja drzew warszawaDo tej pory o drzewa dbał pan Mietek, ale przeszedł na emeryturę i byłem zobowiązany znaleźć kogoś na jego miejsce. Praca ta wbrew pozorom nie była łatwa, ponieważ wymagała wprawy i doświadczenia. W moim ośrodku musiała być bardzo precyzyjnie wykonywana pielęgnacja drzew Warszawa była miejscem, gdzie działało sporo firm zajmujących się pielęgnacją drzew. Mi jednak zależało na zatrudnieniu pracownika w oparciu o umowę o pracę. Nie dość, że bardziej mi się to opłacało, to na dodatek osoba ta pielęgnowała drzewa tak często, jak było to konieczne. Na moje ogłoszenie w sprawie pracy przy pielęgnacji drzew odezwało się kilka osób. Jedna z nich zaś posiadała doświadczenie, które mi odpowiadało. Pielęgnacją drzew owa osoba zajmowała się od piętnastu lat i to mi zaimponowało. Zaprosiłem tego człowieka do siebie na rozmowę. Przy okazji pokazałem mu drzewa w parku, o które miał dbać. Znał się na tym, co od razu zauważyłem. Zatrudniłem tego człowieka i od razu zabrał się do pracy. Już pierwszego dnia w parku wyglądało pięknie a wszystkie drzewa były odpowiednio pielęgnowane. Wybrałem właściwego człowieka do tej pracy i byłem zadowolony.

Do oferty swojego ośrodka dodałem jeszcze kilka dodatkowych atrakcji, które spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem. Prawie przez cały rok odwiedzało mnie mnóstwo gości i z interesu byłem zadowolony. Zarabiałem porządne pieniądze i dobrze płaciłem wszystkim pracownikom.