Miałem na oku pewien lokal, który chciałem kupić. Zamierzałem przeznaczyć go na restaurację, ponieważ od dawna planowałem działać w gastronomii. Ostatecznie zdecydowałem się na ten zakup, bo właściciel mocno zszedł z ceny i zdecydowanie mi się to opłaciło. Mogłem zabrać się za aranżację wnętrz w tym lokalu. 

Współpraca ze znanym architektem wnętrz

architekt wnętrz w WarszawieNiestety sam sobie nie poradziłem z wnętrzami, ponieważ okazało się, że restauracja powinna spełniać pewne wymogi i kryteria. Wiedząc, że nie poradzę sobie z tym zadaniem, postanowiłem zatrudnić osobę z doświadczeniem. Zależało mi na kimś znanym, kogo projekty wnętrz cieszyły się sporym uznaniem. Dzięki temu moja restauracja byłaby znana jeszcze bardziej. Zainteresował mnie człowiek, którego polecił mi mój przyjaciel. Okazało się, że działał ten architekt wnętrz w Warszawie i to mi zdecydowanie odpowiadało. Od razu skontaktowałem się z tym człowiekiem i wyjaśniłem w czym potrzebowałem jego pomocy. Architekt był mocno zajętym człowiekiem, ale powiedziałem, że namiar dostałem od przyjaciela. Z uwagi na tę znajomość architekt znalazł dla mnie czas i zgodził się przyjechać, żeby obejrzeć lokal. Od razu mówił mi co należało zrobić i w jaki sposób urządzić salę, żeby było dużo przestrzeni dla gości. Jego pomysły mi się spodobały i poprosiłem, żeby je wdrożył. Architekt ten dość się cenił, ale to było zrozumiałe, ponieważ potrafił poradzić sobie z każdym wnętrzem. Moja restauracja wyglądała idealnie i byłem z tego zadowolony.

Moją restaurację odwiedzało wiele osób i to były nawet bardzo znane osoby. Nie raz zaglądali politycy czy aktorzy, którzy chcieli zjeść smaczny posiłek w miłej atmosferze. Inwestycja ta była trafiona w samo sedno i poniesione z tym koszty szybko mi się zwróciły.

Więcej informacji na stronie: https://www.patrykkowalski.eu/