Teraz kiedy jesteśmy na urlopie możemy szybko wywołać nasze zdjęcia. Dzięki rozwojowi technologii, temu, że internet jest coraz częściej powszechnie dostępny w hotelach nie musimy czekać kilku dni aż zdjęcia będą do odbioru u fotografa. Możemy też skorzystać z internetu w naszym smartfonie.

Teraz online zrobisz nawet odbitkę zdjęcia

odbitki zdjęć onlinePamiętam jak dziesięć lat temu byłam na wycieczce w Egipcie. Miałam aparat fotograficzny i zrobiłam dużo zdjęć. Wtedy jeszcze były w powszechnym użyciu klisze do aparatów. Oczywiście niektórzy mieli już aparaty cyfrowe, ale były jeszcze drogie. W Egipcie byłam 14 dni i dzięki temu udało mi się na miejscu wywołać zdjęcia. Od jakiegoś czasu mam już porządny aparat cyfrowy i okryłam strony internetowe wykonujące odbitki zdjęć online. Dzięki temu teraz, będąc jeszcze na urlopie, mogę wysłać zdjęcia do wywołania. Podaję adres, któregoś z moich przyjaciół, by dostarczono tam moje zdjęcia. Kiedy wracam mogę je szybciutko od nich odebrać. Często przyjaciele zdążą już je obejrzeć i dzielą się ze mną uwagami na ich temat. Wykonanie odbitek zdjęć online jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Nie muszę już, tak jak kiedyś, wywoływać zdjęć z kliszy na miejscu – to było możliwe tylko jeśli wyjeżdżałam na dłużej, ani czekać aż wrócę do domu, by dać je do wywołania. Wygodnie wysyłam je przez internet i czekam na wywołanie. Zazwyczaj trwa to około doby, czyli bardzo szybko. Naprawdę jestem pod wrażeniem rozwoju technologii. W ciągu kilku lat bardzo ułatwiła nam życie i pomaga oszczędzić czas.

Cieszę się, że moi przyjaciele mogą tak szybko obejrzeć moje zdjęcia. Kiedy po nie przychodzę zadają mi mnóstwo pytań na temat wyjazdu. Widzieli interesujące rzeczy na zdjęciach i dopytują o nie. Lubię dzielić się wspomnieniami z urlopu.